aktualnosci

Stypendium Wójta za osiągnięcia sportowe dla pani Anny Isenko

27 lipca br. została podpisana pierwsza umowa, przyznająca stypendium za osiągnięcia sportowe
Mieszkanka naszej gminy a dokładnie Kierzkowa, pani Anna Isenko, jest Mistrzynią Judo Młodzieży w kategorii do 63 kg. To pierwsze takie stypendium przyznane przez Wójta Gminy Przywidz. Wierzymy, że sukces pani Ani zainspiruje innych młodych sportowców, w różnych dyscyplinach, którzy będą godnie reprezentować również naszą gminę w kraju i na świecie.
Po oficjalnej części, w Urzędzie Gminy, odbyło się spotkanie z młodzieżą w patio hali sportowej Arena Przywidz. Młodzi ludzie mieli okazję porozmawiać z Mistrzynią o początkach jej przygody ze sportem , dowiedzieć się jak wyglądają treningi i sportowe życie naszej a także spróbować sił na macie. Wszystkich zapraszamy do fotogalerii, a  Ani Isenko życzymy kolejnych sukcesów – najbliższy może już we wrześniu w Bratysławie na Pucharze Europy Seniorów.