Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Aktywizacja zawodowa mieszkańców powiatu gdańskiego - projekt

W imieniu Państwowych Szkół Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku zapraszamy mieszkańców powiatu gdańskiego do udziału w projekcie „Z nami zbudujesz swoją przyszłość - aktywizacja zawodowa 30+” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 lat i są bezrobotne lub bierne zawodowo. Szczególnie do udziału w projekcie zachęcamy osoby, których sytuacja na rynku pracy jest najtrudniejsza, tj. powyżej 50 roku życia, długotrwale bezrobotnych, o niskich kwalifikacjach i niepełnosprawnych.

W ramach projektu oferujemy certyfikowane kursy i szkolenia, m.in. spawalnicze, budowlane, operator koparko-ładowarki, operator wózków widłowych, prawo jazdy kat. C+E, z zakresu księgowości, projektowania graficznego i nabywania kompetencji cyfrowych (ECDL). Organizujemy również płatne stażowe zawodowe, po których istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://www.psbgdansk.pl/projekt-edycja1/ lub pod numerem telefonu: 721 452 999, adres: Biuro Projektu, ul. Bora Komorowskiego 3a/2, 80-385 Gdańsk.

Załączniki: