Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Dzień Kobiet w Przywidzu

Podsumowanie ostatnich trzech dni można określić jako ucztę kulturalną w Przywidzu!
Teatr “W Garderobie” zapewnił mieszkańcom gminy Przywidz, którzy zdecydowali się wybrać do GOK dużą dawkę artystycznych doznań, związanych z premierą nowego spektaklu “Surowy Czosnek”, którego autorem i reżyserem jest Arek Jaroń. Akcja spektaklu (kryminał z elementami noir) osadzona jest w nietypowym miejscu, w Salem Which Museum w Massachusetts USA, do którego przyjeżdżają dwie agentki FBI w związku ze sprawą zaginięć ludzi, przejmują sprawę i rozpoczynają własne śledztwo. Od samego początku stają się ofiarami bezwzględnej intrygi i manipulacji ze strony właścicielek muzeum. Nie bez powodu patronat nad sztuką objęło właśnie Salem Which Muzeum, odpowiadając na prośbę Arka Jaronia.
Spektakl przez trzy dni obejrzało około 300 osób, to wspaniały wynik i owoc pracy osób zaangażowanych w działalność Teatru w Garderobie.
Wielkie brawa i podziękowania dla autora i reżysera Arka, oraz wspaniałej obsady: Marty Łapińskiej, Agnieszki Bronk, Alicji Andrzejuk, Sylwii Olszewskiej, Anny Franciszka Flis oraz Anieli Wójciak!
Podziękowania także dla producenta – Urzędu Gminy w Przywidzu z Wójtem Panem Markiem Zimakowskim na czele.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym a także sponsorom bez których nie moglibyśmy z takim rozmachem realizować takich wspaniałych wydarzeń i z niecierpliwością czekamy na kolejne produkcje

źródło: http://gokprzywidz.makoweb.pl/teatr-w-garderobie-przyciagnal-okolo-300-osob-na-premiere-spektaklu-surowy-czosnek/