Najnowsze aktualności

 • KOMUNIKAT nr 2

  Dodano 2017-11-15

  18 listopada zostanie przeprowadzona wymiana wodomierzy w miejscowości Przywidz Osiedle 700-lecia więcej

 • UWAGA

  Dodano 2017-11-16

  W piątek 17.11.2017r. WYJĄTKOWO punkt bezpłatnych porad prawnych w Przywidzu będzie czynny w godzinach od 9.00 do 13.00. Za z więcej

 • Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada w Przywidzu

  Dodano 2017-11-15

  Dzień 11 listopada to wyjątkowe i bardzo ważne święto w kalendarzu każdego Polaka. więcej

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

„Na walizkach” – nowy film o Przywidzu na pomorska.tv

„Gmina Przywidz, nazywana powietrznym kurortem na skraju Kaszub, to miejsce wyjątkowe.                 W sezonie zimowym wszystkim Wam znane ze stoków narciarskich, z kolei latem z wyjazdów pod domek lub camping. Ja natomiast odkryłam trzecią, nową Twarz tych terenów, której na imię "aktywny wypoczynek", czego dowodem z krwi i kości był specjalny gość, a właściwie gospodarz, z którym wiosło w wiosło przemierzyłam całe Jezioro Przywidzkie Wielkie. Musicie to zobaczyć, a ja tymczasem odpalam silnik i ruszam dalej w drogę! Do zobaczenia Na Walizkach! …”

tak o naszej gminie wypowiada się Kamila Wenderlich dziennika opowiadająca o naszych terenach.

Zapraszamy na prezentację filmu pod linkiem:

http://nowa.pomorska.tv/programy/rozrywkowe/na-walizkach/odcinki/powietrzny-kurort

Przypominamy oraz zachęcamy również do obejrzenia filmu z zeszłego roku opowiadającego o naszej gminie, w którym pokazywane są najciekawsze miejsca, historia gminy, opisywane są walory turystyczne, wypoczynkowe i zdrowotne – „Gmina Przywidz na każdą porę roku” . Zapraszamy !!!

http://nowa.pomorska.tv/programy/rozrywkowe/znowu-sa-wakacje/odcinki/gmina-przywidz

 

 

Opracowanie:
Aleksandra Ciecholewska