Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Rockblu Przywidz Festiwal 2017

Data wydarzenia: 
niedziela, 13 Sierpnia, 2017

Najbardziej Rockowa Gmina zaprasza na trzecią edycję ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL, który tradycyjnie odbędzie w niedzielę 13 sierpnia 2017 r., w malowniczej scenerii Przywidza.
Pośród wzgórz i lasów nad Jeziorem Przywidzkim, znajduje się jedyny w kraju Bulwar Zespołu Czerwone Gitary, gdzie odbędzie się tegoroczny koncert.
Tu też, znajduje się pomnik Korzenie Rocka, na którym zawieszane są pamiątkowe, stalowe winyle, honorujące polskie zespoły rockowe i bluesowe. W Przywidzkim panteonie swoje miejsce znalazły już takie sławy jak: Czerwone Gitary, Kombi, Oddział Zamknięty oraz Harlem. W tym roku uhonorowany zostanie zespół Golden Life, który święci jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.
Z tej okazji odbędzie się wyjątkowy urodzinowy koncert, podczas którego wraz z muzykami pochodzącymi z Gdańska wystąpią: Marek Kościkiewicz – DeMono, Krzysztof Skiba – Big Cyc, Krzysztof Jaworski – Harlem, Tomek Lipiński – Tilt, Brygada Kryzys oraz Tymon Tymański – Kury, Tymon&TheTransistors.
Zaproszeni goście zagrają i zaśpiewają wraz z jubilatami największe przeboje popularnych Goldenów – Oprócz Błękitnego Nieba, Helikopter czy Dobra, Dobra, Dobra. Będzie można również usłyszeć przeboje z najnowszej płyty Golden Life, zatytułowanej Siedem.  Ponadto na Festiwalu wystąpi trójmiejski zespół Radio Bagdad, który zagra swój debiutancki album Słodkie Koktajle Mołotowa oraz zespoły Konsternacja i Absyntia.
Przy okazji Festiwalu, po raz trzeci odbędzie się tradycyjny jarmark, na którym zjawią się producenci produktów regionalnych. Również po raz trzeci odbędzie się ceniony przez publiczność zlot oldtimerów czyli zabytkowych aut, których właściciele licznie przybywają na Festiwal.  Jak co roku nie zabraknie kulinarnych atrakcji, z których słynie gmina. Całość uzupełnią pokazy i atrakcje przygotowane dla całych rodzin.

Miejsce: Bulwar Czerwonych Gitar, Przywidz
Dzień: niedziela 13 sierpnia 2017
Czas trwania: 12:00 – 22:00
Wstęp: bezpłatny
Strona Festiwalu: https://www.facebook.com/RockbluPrzywidzFestiwal
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1808418599447348
Video: https://www.youtube.com/watch?v=kkA9kcy_N3s

W Ośrodku Sportu i Rekreacji Zielona Brama odbędzie się impreza towarzysząca Rockblu AfterParty z Detko Band wstęp TYLKO ZA ZAPROSZENIEM (zaproszenia do nabycia w cenie 100 zł/os. w hotelu Zielona Brama, www.zielonabrama.com.pl)