Najnowsze aktualności

 • KOMUNIKAT nr 2

  Dodano 2017-11-15

  18 listopada zostanie przeprowadzona wymiana wodomierzy w miejscowości Przywidz Osiedle 700-lecia więcej

 • UWAGA

  Dodano 2017-11-16

  W piątek 17.11.2017r. WYJĄTKOWO punkt bezpłatnych porad prawnych w Przywidzu będzie czynny w godzinach od 9.00 do 13.00. Za z więcej

 • Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada w Przywidzu

  Dodano 2017-11-15

  Dzień 11 listopada to wyjątkowe i bardzo ważne święto w kalendarzu każdego Polaka. więcej

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Stypendium Wójta za osiągnięcia sportowe dla pani Anny Isenko

27 lipca br. została podpisana pierwsza umowa, przyznająca stypendium za osiągnięcia sportowe
Mieszkanka naszej gminy a dokładnie Kierzkowa, pani Anna Isenko, jest Mistrzynią Judo Młodzieży w kategorii do 63 kg. To pierwsze takie stypendium przyznane przez Wójta Gminy Przywidz. Wierzymy, że sukces pani Ani zainspiruje innych młodych sportowców, w różnych dyscyplinach, którzy będą godnie reprezentować również naszą gminę w kraju i na świecie.
Po oficjalnej części, w Urzędzie Gminy, odbyło się spotkanie z młodzieżą w patio hali sportowej Arena Przywidz. Młodzi ludzie mieli okazję porozmawiać z Mistrzynią o początkach jej przygody ze sportem , dowiedzieć się jak wyglądają treningi i sportowe życie naszej a także spróbować sił na macie. Wszystkich zapraszamy do fotogalerii, a  Ani Isenko życzymy kolejnych sukcesów – najbliższy może już we wrześniu w Bratysławie na Pucharze Europy Seniorów.