Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL – relacja

Do tej pory nie milkną komentarze po ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL!!

Docierają do nas same pozytywne opinie, dlatego mamy nadzieję, że wszystkim się podobał festiwal i cała jego oprawa! :)

Organizacja wymagała dużo pracy, jednak bez naszych sponsorów, nie udałoby nam się to, co mogliście zobaczyć i usłyszeć.

Tutaj, szczególne podziękowania należą się dla Urzędu Marszałkowskiego z Panem Marszałkiem na czele, dla Starostwa Powiatowego, Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim, Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Kolbudy, wsparła nas także Firma NATA AQUA, Zakłady Mięsne NOWAK i wielu innych którym z całego serca dziękujemy!

 

Dziękujemy serdecznie Panu Wójtowi Markowi Zimakowskiemu oraz Wojciechowi Korzeniewskiemu za pomysł takiej formuły letniej imprezy – ROCKBLU, dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc. Wielkie podziękowania dla Urzędu Gminy, KGW Przywidz, OSP w Przywidzu, dla Panów z ekipy technicznej Gminy Przywidz, Campingu 20, Zielonej Bramy i dla każdego kto wspomagał nas przy organizacji festiwalu!

Kolejny już III festiwal pokazał nam, że mamy dla kogo go robić!

Wspaniała publiczność, muzycy na scenie i nasz jedyny w swoim rodzaju pomnik „Korzenie Polskiego Rocka” który zyskał kolejny krążek, tym razem wmontowała go nasza gwiazda i jednocześnie jubilat, świętujący u nas 30 urodziny!! - zespół Golden Life!

Dziękujemy na końcu naszym wspaniałym artystom, którzy zrobili w Przywidzu wspaniałe show, porwali publiczność i dali z siebie wszystko na scenie!!  Golden Life, Krzysztof Jaworski, Tymon Tymanski, Krzysztof Skiba, Marek Koscikiewicz, Tomek Lipiński, Konsternacja, Radio Bagdad, Absyntia.

Zapraszamy do naszej galerii, żeby przeżyć to jeszcze raz !

Więcej na : www.gokprzywidz.pl

Powyższy tekst: GOK Przywidz

 

 

Informacja od Urzędu Gminy w Przywidzu – Szczególne PODZIĘKOWANIA dla nowej Dyrektor GOK w Przywidzu Pani Anny Zulewskiej – w tym roku wzorowo zorganizowany FESTIWAL ROCKBLU.