Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Artur Siódmiak CAMP trening otwarty w Przywidzu - ZAPRASZAMY w dniu 06.10.2017r.

Data wydarzenia: 
piątek, 6 Października, 2017

ARTUR SIÓDMIAK CAMP -Trening otwarty

            W dniu 06.10.2017 ( piątek) w Arenie Przywidz przy ul. Szkolnej 1a w Przywidzu             odbędą się zajęcia sportowe pod nazwą „Artur Siódmiak CAMP-trening otwarty” organizowane  przez Akademię Piłki Ręcznej Artur Siódmiak

            Artur Siódmiak CAMP-trening otwarty to multisportowa impreza przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Multisportowe aktywności mają nie tylko usprawniać najmłodszych, ale także stwarzają wspaniałą możliwość do wspólnego działania uczestników. Wśród dyscyplin z jakimi zapoznać będą mogli się uczestnicy będą m.in.: piłka ręczna, koszykówka,  gimnastyka, tenis stołowy.

            Kolejny etap CAMPu to trening otwarty z Królem Arturem. Ta część jest dedykowana najmłodszym sportowcom, którzy chcą poznać tajniki treningu, strategii czy nowoczesnych technik w piłce ręcznej. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno - wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami” nie tylko w sporcie – zapowiada Siudym.

            Artur Siódmiak CAMP - trening otwarty,  to nie tylko promocja piłki ręcznej, ale ogólnie sportu. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi Organizatorzy starają się edukować dzieci przez sport promując zdrowy tryb życia i uświadamiać najmłodszych jak ważna w dzisiejszych czasach jest rola autorytetów. Dzięki tym zajęciom staramy się kształtować  charaktery  i wychowujemy poprzez sport- dodaje Artur Siódmiak.

Zachęcamy wszystkie dzieci z klas 1-4  ze wszystkich Szkół w Przywidzu  do aktywnego wzięcia udziału w organizowanym wydarzeniu.

Liczymy na Państwa obecność.

HARMONOGRAM ARTUR SIÓDMIAK CAMP w Przywidzu

10:00- 12:00 Aktywności Multisportowe wraz z treningiem  z Arturem Siódmiakiem

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Artur Siódmiak