Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

„Dorszowe Żniwa” w Przywidzu – zapraszamy 7 lipca 2018r.

Data wydarzenia: 
sobota, 7 Lipca, 2018

W ramach 15 edycji imprezy „DORSZOWE ŻNIWA” w Przywidzu na terenie obiektu „Zielona Brama”, odbędzie się spotkanie producentów zdrowej żywności z możliwością ekspozycji stoisk, prowadzenia degustacji i sprzedaży wyrobów.

„Dorszowe Żniwa” to efekt wieloletniej działalności Prezesa Stowarzyszenia Kucharzy Polskich i współzałożyciela Pomorskiej Akademii Kulinarnej – Krzysztofa Szulborskiego. Jego partnerem na terenie obiektu „Zielona Brama” w Przywidzu jest słynący ze znakomitej gęsiny, wielokrotnie nagradzany kucharz – Tomasz Szydzikowski.

Tegoroczna jubileuszowa impreza to przede wszystkim MISTRZOSTWA POLSKI W POTRAWACH Z RYB MORSKICH, konkurs, który będzie oceniany przez wybitnych ekspertów kulinarnych z całej Polski.

Mistrzostwa zostały obięte honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Wójta Gminy Przywidz Marka Zimakowskiego.

W ramach imprezy odbywać się będzie szereg imprez, spotkań i wydarzeń z udziałem wielu znanych osobistości ze świata kulinarnego, artystycznego i mediów.

Bieżące informacje ukazywać się będą w aktualnych komunikatach prasowych..

UWAGA dla producentów, wystawców, promotorów wyrobów ekologicznych i regionalnych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: biuro@gokprzywidz.pl tel. kontaktowy: Katarzyna Mielewczyk nr. 607 375 411. Ustawianie stoisk 6.30-9.30. Czas trwania 10.00- 18.00.

Gospodarze obiektu „Zielona Brama” zabezpieczają dostęp do energii elektrycznej, wody oraz toalet.

Całkowity koszt udziału: 15 zł płatne na miejscu