Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Thriller Live! 10.10.2018 Gdynia Arena

Data wydarzenia: 
czwartek, 17 Maja, 2018

Największe hity Króla Popu – Michaela Jacksona w niezwykłym spektaklu już 10 października w Gdyni Arena.

THRILLER LIVE! to fenomenalne widowisko stworzone w hołdzie spektakularnej karierze jednego z największych artystów na świecie – Michaela Jacksona. Przeniesiony wprost z kultowej sceny londyńskiego West Endu do sal koncertowych w całej Polsce. Musical Thriller Live prezentuje 2 godziny najlepszych utworów z niezwykłej kariery Michaela i wciąż zapewnia rozrywkę jego fanom na całym świecie.

Spektakl prezentowano ponad 5000 razy w 33 krajach na świecie: Japonia, Brazylia, Singapur, Włochy, Niemcy i wiele innych. Ponad 4 mln sprzedanych biletów, spektakularny pokaz energii, doskonałej choreografii, owoc ciężkiej pracy utalentowanych tancerzy, śpiewaków, muzyków i producentów.

Show  Thriller Live narodziło się w roku 1991 z inicjatywy Adriana Granta - niezwykle twórczego producenta spektakli muzycznych. Impreza rosła w siłę, aż w roku 2001 sam Michael Jackson osobiście uświetnił 10 rocznicę premiery. Opisał produkcję jako piękną i niewiarygodną! Zainspirował tym samym pomysłodawców do dalszego rozwoju projektu.

- To była moja wizja aby stworzyć Show, które przeniesie choć trochę magii, którą był Michael Jackson na widzów w każdym wieku. Dedykujemy Thriller Live Michaelowi Jacksonowi – performerowi, człowiekowi kreatywnemu i jego humanitarnej wizji pokoju, miłości i harmonii - mówi producent musicalu David Grant.

Od momentu debiutu spektaklu w 2007 roku w Dominion Theatre, czterech członków rodziny Michaela Jacksona widziało ten niesamowity musical i byli nim zauroczeni.

Poniżej link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/163635761018208/

——————

Informacje o organizatorze:

 

Sollus Entertainment – rozrywka na światowym poziomie

 

Poznańska agencja artystyczna Sollus Entertainment działa w branży kulturalno-rozrywkowej od dziewięciu lat. Specjalizuje się w produkcji wydarzeń teatralnych i koncertowych. Co roku Sollus przygotowuje kilkanaście premier. Do współpracy zaprasza najlepszych polskich i zagranicznych artystów. W swoim portfolio ma zarówno kameralne spektakle, jak i duże produkcje koncertowe oraz taneczno-muzyczne. Hitami Sollusa stały się m.in. „La La Land in Concert”, „Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show” czy „Twój jubileusz — Artyści w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu”. Wszystkie wydarzenia obejrzało prawie milion widzów w Polsce i na świecie.