Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Tribute to Zbigniew Wodecki - 29.11.2018, Gdynia Arena

Data wydarzenia: 
czwartek, 29 Listopada, 2018

 

TRIBUTE TO: ZBIGNIEW WODECKI by Wodecki Twist Festival
29 listopada 2018, godz. 19.30 (czwartek)
Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia
Bilety w cenie: 69 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A)
Bilety dostępne na:  www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty „Tribute to: Zbigniew Wodecki“ w największych miastach w Polsce!
Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Toruniu, Gdyni i Katowicach.
Podczas koncertu w Gdyni na scenie pojawią: Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski oraz Ewa Uryga.
Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.
Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/261057811389823/