Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA

Data wydarzenia: 
piątek, 28 Czerwca, 2013

Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA od roku 1971 organizowany jest przez środowisko studentów Politechniki Gdańskiej, reprezentowane przez Uczelniany Parlament Zrzeszenia Studentów Polskich Politechniki Gdańskiej (obecnie: Parlament Studentów Politechniki Gdańskiej).

Realizatorem Przeglądu od jej początków jest nieprzerwanie Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej „FIFY”. Od roku 2005 w realizacji imprezy uczestniczy także Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne „Bazuna”.

Jest jedyną w Polsce imprezą tego typu z założenia wędrującą – od pierwszych edycji w gdańskim klubie „ŻAK” poprzez tzw. cykl zamkowy (Gniew, Malbork, Kwidzyn) po przeglądy z lat ostatnich odbywające się w Trójmieście i jego szeroko pojętych okolicach.

Tegoroczna, już 41. BAZUNA odbędzie się w gościnnej nam przywidzkiej Zielonej Bramie w dniach 28 – 30 czerwca 2013 r. Po raz pierwszy w historii Przegląd rozpocznie się, w piątek 28 czerwca o godz. 13.00, prezentacją artystyczną Gminy Przywidz – gospodarza i współorganizatora imprezy.

Więcej informacji na www.bazuna.art.pl