Wydarzenia

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

wydarzenia

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej

Data wydarzenia: 
niedziela, 19 Maja, 2013

Już 19 maja 2013 r. mieszkańcy Gdańska i okolic, a także sympatycy Trójmiasta staną przed szansą odkrycia tajemnic Funduszy Europejskich. Podążać będą oni tropem projektów unijnych. Uczestnicy gry miejskiej wcielą się w rolę Inspektorów i dokonają wielkiego odbioru inwestycji unijnych! Które instytucje i jakie miejsca otrzymały dotacje? Jak zostały wykorzystane? Czy udało się zrealizować cele i jakie korzyści wpływają z nich dla obywateli?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas gry miejskiej na terenie Gdańska. Udział w zabawie jest zupełnie bezpłatny, a na uczestników czekają cenne nagrody rzeczowe - 5 czytników e-book. Wystarczy zalogować się na stronie: http://www.gramiejska.net/

Poniżej przedstawiamy 5 kroków, które dzielą Cię od wspaniałej przygody:

1. Stwórz razem z kolegami, znajomymi, rodziną 3-5 osobowy zespół (pamiętaj, że jedna osoba musi być pełnoletnia).
2. Zarejestruj swój zespół na naszej stronie w dziale zgłoszenia.
3. Potwierdź zgłoszenie klikając na link w mailu, który otrzymasz.
4. W kolejnej wiadomości otrzymasz potwierdzenie zarejestrowania zespołu przez organizatora.
5. Oczekuj na wiadomość z pierwszymi wskazówkami. Zostanie ona przesłana do 16 maja 2013 r.


Uczestnicy m. in. wezmą udział w spływie kajakowym Motławą, nauczą się jazdy na segway'u, sprawdzą zasięg średniowiecznych katapult i tradycyjną metodą wytworzą papier.

Gra miejska organizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Szczegóły i aktualności na stronie: www.gramiejska.net oraz profilu facebook: https://www.facebook.com/GraMiejskaInspektorzy

 

Informacje podane przez Punkt Informacyjny nie są oficjalnym stanowiskiem Instytucji Zarządzających Programami Operacyjnymi i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.