Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

„Na walizkach” – nowy film o Przywidzu na pomorska.tv

„Gmina Przywidz, nazywana powietrznym kurortem na skraju Kaszub, to miejsce wyjątkowe.                 W sezonie zimowym wszystkim Wam znane ze stoków narciarskich, z kolei latem z wyjazdów pod domek lub camping. Ja natomiast odkryłam trzecią, nową Twarz tych terenów, której na imię "aktywny wypoczynek", czego dowodem z krwi i kości był specjalny gość, a właściwie gospodarz, z którym wiosło w wiosło przemierzyłam całe Jezioro Przywidzkie Wielkie. Musicie to zobaczyć, a ja tymczasem odpalam silnik i ruszam dalej w drogę! Do zobaczenia Na Walizkach! …”

tak o naszej gminie wypowiada się Kamila Wenderlich dziennika opowiadająca o naszych terenach.

Zapraszamy na prezentację filmu pod linkiem:

http://nowa.pomorska.tv/programy/rozrywkowe/na-walizkach/odcinki/powietrzny-kurort

Przypominamy oraz zachęcamy również do obejrzenia filmu z zeszłego roku opowiadającego o naszej gminie, w którym pokazywane są najciekawsze miejsca, historia gminy, opisywane są walory turystyczne, wypoczynkowe i zdrowotne – „Gmina Przywidz na każdą porę roku” . Zapraszamy !!!

http://nowa.pomorska.tv/programy/rozrywkowe/znowu-sa-wakacje/odcinki/gmina-przywidz

 

 

Opracowanie:
Aleksandra Ciecholewska