Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

Gmina Przywidz została nominowana do tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”

Na początku roku 2016 zaproponowano naszej Gminie udział w Konkursie „Teraz Polska”, złożyliśmy naszą aplikację i zostaliśmy zauważeni. Otrzymanie informacji o nominacji do tak ważnego konkursu, jest ogromnym wyróżnieniem.

W poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku na PGE Narodowym zostały ogłoszone nominacje w 26 edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Produkty, usługi, innowacje i gminy, które zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule Konkursu podczas corocznej wystawy.

Gmina Przywidz jako jedna z 9 nominowanych gmin z całej Polski zaprezentowała przede wszystkim swoje walory związane z ekologią (duży nacisk kładziony na energię odnawialną – m.in. fotowoltaika, solary), przyrodą, turystyką, kulturą, sportem, prowadzeniem zdrowego trybu życia, wyśmienitą i smaczną kuchnią regionalną.

Konkurs „Teraz Polska” od 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług, jak również już od blisko 10 lat w oddzielnych kategoriach oceniane są także innowacje technologiczne oraz gminy. Głównymi kryteriami oceny weryfikacyjnej są m.in. jakość, innowacyjność, ocena walorów użytkowych.

Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem jakości. Z jednej strony daje wyróżnionym poczucie niebywałego sukcesu, z drugiej natomiast staje się gwarancją jakości dla konsumentów. W czasach, kiedy coraz większą popularnością cieszy się idea patriotyzmu konsumenckiego, Godło pomaga Polakom podejmować wybory przy sklepowej półce. Daje im pewność, że wybierają towar dobry i produkowany w Polsce – podkreśla Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. 

Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę:
35 produktów,
18 usług,
5 innowacji, 
9 gmin
nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Jury składające się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu.

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Godła „Teraz Polska” odbędzie się 30 maja 2016 r. w Teatrze Wielkim. 

W załączeniu lista nominowanych gmin.
Zapraszamy również do przeczytania informacji pod linkami:
http://www.terazpolska.pl/upload/File/Nominacje_-_Gminy.pdf
http://www.terazpolska.pl/pl/aktualnosci
http://www.terazpolska.pl/pl/a/Biznes-z-bialo-czerwona-flaga
http://www.terazpolska.pl/pl/g/Prezentacja-nominowanych-2016)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150615355969960.1073741876.77492129959&type=3

Załączniki: