Urząd

podstrona

Służba zdrowia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - ZOZ Medical Sp. z o.o.

Przywidz, ul. Cisowa 4
tel. 58 682-51-15

Aktualnie w Ośrodku Zdrowia w Przywidzu zatrudnionych jest 3 lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Raz w miesiącu można skorzystać również z porad specjalistycznych: neurologa, otolaryngologa oraz dermatologa. Przyjęcia odbywają się po wcześniejszej rejestracji na określony termin. Do dwóch pierwszych wymagane jest skierowanie od lekarza POZ. Poza w/w specjalistami, przyjmuje również dwa razy w tygodniu specjalista ginekologii i położnictwa. Cyklicznie organizowane są różnego rodzaju akcje profilaktyczne np. badania słuchu, wzroku czy densytometryczne.

Aldent gabinety

ul. Uhlenberga 10
tel. +48 58 301-30-30
e-mail: a.kordyka-owczarek@aldentgabinety.pl
www.aldentgabinety.pl

"Państwa ocena i zdobyte doświadczenie skłoniły nas do otworzenia naszych nowych gabinetów w Przywidzu. I właśnie w Przywidzu postanowiliśmy poza specjalistyczną stomatologią zaproponować Państwu dodatkowe usługi i dostęp do lekarzy innych specjalności. Ideą naszą jest zapewnienie dostępu do najbardziej oczekiwanych przez Mieszkańców specjalistów, łatwiejszego dostępu do specjalistycznych klinik i przychodni. Chcemy systematycznie poszerzać nasze propozycje , tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom."

Indywidualna Praktyka Lekarska Lucjan Kotyński

Przywidz, ul. Wł. Łokietka 11
tel. 58 3522963

 Lekarz Lucjan Kotyński informuje, iż od 1 wrzesnia 2010r. rozpoczął pracę w Przywidzu na ul. Wł. Łokietka 11. Jako lekarz POZ-u gwarantuje również pełne usługi pielęgniarskie, a w tym opatrunki i wszelkiego rodzaju iniekcje, kroplówki oraz szczepienia dorosłych i dzieci. Dyplomowana pielęgniarka Praktyki jest również ratownikiem medycznym. EKG jest wykonywane na miejscu, USG według zapotrzebowania pacjentów, laboratorium 2 razy w tygodniu (wtorki i piątki), badanie cukru i cholesterolu na miejscu, załatwianie wkładek RUM, badania kierowców na prawo jazdy oraz uaktualnianie książeczek sanepidowskich, skierowania do wszystkich specjalistów. Rejestracja pacjentów na konkretną godzinę telefonicznie, osobiście lub przez osoby trzecie. Deklaracje do lekarza dostępne są w Przychodni przy ul. Wł. Łokietka 11. Umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia, Pogotowiem Ratunkowym na opiekę nocną i świąteczną.

Lekarz przyjmuje:
od poniedziałku do piątku: 8.00 - 18.00

Apteka

Przywidz, ul. Cisowa 4
tel. 58 306-39-82