Najnowsze aktualności

Mikroporady dla przedsiębiorców


 

aktualnosci

MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt rozpoczęty! Zagłosuj na sołtysów, rolników i koła gospodyń wiejskich.

 

Proszę o dodanie akt. Tytuł: MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt rozpoczęty! Zagłosuj na sołtysów, rolników i koła gospodyń wiejskich.
Ta akt niech będzie pod podpisaniem umowy na bud ścieżki. 
 
Miło nam poinformować, że przedstawiciele Gminy Przywidz zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez „Dziennik Bałtycki” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „ Strefa Agro”. 
Nominacje do nagród uzyskali: Stanisław Baran – sołtys sołectwa Kozia Góra, Robert Deja- sołtys sołectwa Przywidz, Piotr Krajewski- sołtys sołectwa Nowa Wieś Przywidzka oraz KGW w Nowej Wsi Przywidzkiej, KGW Pomlewianki w Pomlewie, KGW w Przywidzu. 
 
Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji- organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczania wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.
 
Wszelkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: